Kolejny blog?

Pomysł na blog „Kadr z podróży” narodził się po tym, gdy mój były szef na odchodnym kazał mi założyć swój blog podróżniczy. Stwierdził, że prowadząc takie coś, byłabym właściwą osobą na właściwym miejscu. Ponieważ złożyłam już wymówienie, a on je podpisał, stwierdziłam, że chyba nie zaszkodzi tym razem – dla odmiany – go posłuchać… (dzięki, Michał!)

Ponieważ blogów podróżniczych na naszym rynku jest już za dużo, nie chciałam zakładać strony poświęconej jeżdżeniu po świecie i niczemu innemu. Oczywistym pomysłem było założenie bloga o podróżach i o winie (nie znam nikogo, kto nie lubi wina. I chyba nie chcę znać). Ta koncepcja jednak odpada, ponieważ… No cóż, ktoś musiałby robić notatki za mnie. Żeby na blogu pojawiło się coś więcej niż tylko to, że piłam „sssczerwone”.

Stwierdziłam więc, że połączę podróże i kino, w ten sposób będę mogła pisać jednocześnie o dwóch rzeczach, które lubię. Co będzie podwójną motywacją do przełamywania lenistwa i zamieszczania kolejnych wpisów. Z góry zaznaczam też, że blog założyłam dla czystej frajdy, nie mam pretensji do świata ani pseudoliterackich zapędów.

Zapraszam do wglądu w kadr z podróży.

O AUTORCE

Dziennikarka branżowa, z wykształcenia archeolog. Pisuję o turystyce, przez jakiś czas poświęcałam osiem godzin dziennie opisując branżę e-commerce. Uwielbiam wino i oliwki, najlepiej w odpowiednio proporcjonalnym połączeniu. Nie wyróżniam się niczym szczególnym, lubię to, co większość rozsądnych osób na świecie: muzykę, kino, książki, komiksy, dobre rzeczy do jedzenia i picia. Nie trzeba chyba dodawać, że podróże. Resztę znajdziecie na blogu.

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s